Ślub i Wesele

Usługi na ślub na wesele

Najlepsi w branży ślubnej czekają!

Planujesz nowoczesne i niepowtarzalne wesele? Duet We Dwoje to nie tylko zespół. Przez lata spędzone na scenie doświadczyliśmy wielu ekip, usługodawców, za których możemy ręczyć i z całą odpowiedzialnością Wam polecić. Oto nasza lista rekomendowanych usługodawców. Fotolustro, które zapewni niesamowitą zabawę dla gości, oświetlenie tworzące magiczną atmosferę, przepiękne dekoracje kwiatowe czy profesjonalni filmowcy i fotografowie, dzięki którym zachowasz wspomnienia na całe życie. A jeśli pragniesz, by każdy szczegół był dopracowany do perfekcji, polecamy również wybitnych wedding plannerów, którzy pomogą Ci zorganizować wszystko od A do Z. Razem zrobimy piękne wesele!

Fotolustro Slim 63 4K

NajStory

Refleksja, śmiech, niezapomniane wspomnienia uchwycone w jednym kadrze. Nasze Fotolustro przenosi zabawę na zupełnie nowy poziom, tworząc drukowane pamiątki pełne radości, szaleństwa i spontaniczności.

Oświetlenie sceniczne

Panowie Od Świateł

Światło potrafi opowiadać historie, tworzyć nastroje i kształtować emocje. Panowie Od Świateł – nasze firmowe oświetlenie sceny wraz z architekturą świetlną, dzięki którym Twoje wydarzenie zyska głębię, kolor i atmosferę, której goście nie zapomną.

Muzyka na ślub - wokal i gitara

Agnieszka Kuśmierczyk, Jakub Dudek

Każda nuta, grana w tle Waszego ślubu, może nosić echa wspomnień i uczuć. Duet Agnieszki i Kuby w magiczny sposób przetwarza emocje w melodyjne opowieści, dodając piękny akcent do każdej chwili podczas ceremonii.

Fotografia i Film

Imagine Art

Film
Zdjęcia

Każda chwila ma swój własny rytm, kolor i emocję. Nasza ekipa filmowa potrafi nie tylko to uchwycić, ale również ożywić na ekranie, tworząc filmy, które biją sercem Waszego wydarzenia.

Wedding Planner

One & Only Luxury Wedding Agency

Dbałość o szczegóły i kreatywne podejście do każdego projektu to filozofia naszej marki. Wspólnie
osiągamy nieosiągalne, a wszystko po to, aby spełnić Wasze marzenia o idealnym dniu ślubu.
 
Dekoracje ślubne

Diantus Flowers

Witaj w naszej firmie dekoracyjnej, gdzie marzenia o weselu stają się rzeczywistością! Tworzymy niezapomniane opowieści wizualne, które przemieniają sale weselne w magiczny świat miłości i stylu. Dzięki naszej kreatywności i uwadze na szczegóły, projektujemy dekoracje, które podkreślają indywidualność każdej pary. Sprawdź naszą ofertę.

asia

Definitely a must seen / Hong Kong, Victoria Harbor

Phuket, Thailand / A place full of lorem ipsum

If you ever visit Vietnam, you have to come here

Mumbai, India / A world of color & joy!

This is how haven must look like / Mount Fuji, Japan

Dead Sea, Israel / Looking more alive than ever!