O nas

Duet we Dwoje o zespole opinie

Duet we Dwoje - poznaj nas!

Otaczamy się muzykami, którzy fantastycznie grają, nigdy się nie spóźniają, są profesjonalistami w każdym tego słowa znaczeniu.
Wieloletnie doświadczenie sceniczne, występy telewizyjne, niezliczona ilość zagranych eventów, to gwarancja, że Wasza impreza będzie poprowadzona na najwyższym poziomie, zarówno pod względem muzycznym i konferansjerskim.

Jednym słowem, zależy nam na zachwycie gości, koncertowej atmosferze i ogromnej dawce emocji. Scena wymaga, a my wymagamy od siebie jeszcze więcej. To, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem.

Polecają nas

Planujesz wydarzenie?

Razem zrobimy najlepszą imprezę!Skontaktuj się z nami

Management

Duet we Dwoje - zespół

Wokalistka

Agnieszka Kuśmierczyk – ukończyła ZPSM im. F. Chopina w Warszawie – specjalizacja wokalistyka rozrywkowa. Juror programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now. Polsat”. Zdobyła nagrodę Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej i Obcojęzycznej „Evergreens”. Dostała nagrodę Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. H. Morysa. w 2005 r. Wystąpiła w telewizyjnej Szansie na Sukces, a także otrzymała Nagrodę Stowarzyszenia FIDOF wspierającego wybitnie uzdolnioną młodzież na Festiwalu im. Anny German. Rok 2007 to wiele sukcesów na Festiwalach Międzynarodowych w Polsce i za granicą:  Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Twórców Piosenki Polskiej im. Anny Jantar, Grand Prix Europejskiego Festiwalu DISCOVERY w Warnie. W 2009 roku otrzymała ZŁOTY SAMOWAR Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Rok później wywalczyła Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”. W 2014 roku rozpoczęła współpracę z wytwórnią MY MUSIC, co zaowocowało wydaniem premierowego singla „NIE CHCĘ WIDZIEĆ CIĘ , a także teledyskiem do piosenki.

Wokalista/ Konferansjer

Bartosz Kuśmierczyk – kształcił się w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale piosenkarskim, pod okiem najlepszych specjalistów. Juror programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now. Polsat”. Dwukrotnie wygrywał znany program telewizyjny „Szansa na Sukces”. Wystąpił gościnnie w Sali Kongresowej na zaproszenie zespołu Perfect z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Współpracował z wieloma kompozytorami, muzykami, m.in. Robertem Chojnackim, Tomaszem Lubertem, Adamem Konkolem, Andrzejem Mogielnickim, Bartkiem Mielczarkiem. Jest półfinalistą pierwszej edycji programu „X Factor” w Polsce. W „THE VOICE OF POLAND” po etapach NOKAUT powrócił na wielki finał za sprawą głosowania widzów. Wygrywał ogólnopolskie festiwale piosenki cieszące się najwyższą rangą: Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” w Wyszkowie, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Krzysztofa Klenczona w Szczytnie, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Rozśpiewany Wawer”. 2010. Rok później,  wraz z zespołem FEEL pojawił się na rozdaniu nagród „Telekamery”, wyruszył  w trase koncertową jako Back Vocal zespołu VOLVER, z którym  wystąpił na rozdaniu nagród muzycznych „Viva Comet 2011”.  W latach 2009 – 2014 był wokalistą Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. Od 2013 roku jest głosem programowym kanału TELETOON+ w telewizji Canal+.

DJ/bass/synth

Maciej „Fosfor” Borowiak zaczął swoją przygodę z muzyką w połowie lat 90. Jako basista grał w zespołach: „Kadabra”, „Golem”, „Erebuni”, „Jazz, Rock and Shock”, „Fayerwerk”, „Samokhin Band”, Gabustic i „Latin Breeze”, z ktorymi nagral kilka płyt, zagral setki koncertów, uczestniczyl w wielu festiwalach oraz uczestniczyl w nagraniu licznych wideoklipów. Od 2022 jest członkiem  zespołu Duet we Dwoje . To on dba o oprawę muzyczną w trakcie przerw miedzy setami,  muzyczne interakcje w trakcie konkursów, oczepin i prowadzenia show tanecznego. Po zakończeniu pracy zespołu przychodzi jego chwila chwały, czyli „Pora na Fosfora” ! 

Saksofon

Denys Ostrovnoi to absolwent Konserwatorium im. Gabriela Faure we Francji, Instytutu Jazzu im. Reinolda Gliera w Kijowie, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Wybitny saksofonista, muzyk sesyjny. Współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Zbigniew Wodecki, Hanna Banaszak, Krystyna Prońko, Ewa Bem, Alicja Majewska, Andrzej Zieliński – Skaldowie, Grażyna Brodzińska, Anna Wyszkoni, Krzysztof Kiljański, Rudi Schuberth, zespoły Dżem, Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy), Miuosh, Kuba Badach. 

Gitara

Jakub Dudek – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary.
Współpracował z takimi zespołami jak Solution, Sin Trinity,Rebel Babel, Popovacula, Camerata Varsovia, Garash. Współtwórca i wykonawca muzyki do spektakli teatralnych (Mistrz i Małgorzata  – Teatru Verde, Musicalu „Niepodległa i Iskra tylko”,  Festiwalu –  Dotknij Teatru 2017) . Grając w wielu projektach muzycznych dzielił scenę z takimi artystami, jak: Kayah, Grubson, HappySad, Grzegorz Hyży, Red Lips, Farben Lehre, Dj Adamus,  Acid Drinkers . Ma za sobą setki koncertów na terenie całej Polski oraz Anglii, Serbii, Irlandii i Brazylii,  liczne występy w telewizji: Miss Polski Ziemi Łódzkiej, Festiwal Łódź 4 Kultur, Miss Polski na Wózku, Ladies Fight Night, Charytatywny Weekend Gwiazd Polsatu oraz występy w radio: Radiowa Jedynka, Trójka, RMF FM, Radio RSC, Radio Rzeszów, Radio Szczecin. 

Instrumenty perkusyjne

Piotr kolasa jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi. Kompozytor muzyki teatralnej – współpracował z teatrem Arlekin w Łodzi, Studium Lalkarstwa w Katowicach i Wrocławiu. 
W latach  2013 – 2017  koncertował z zespołem Blue Cafe. 
Współpracował również z takimi artystami jak:
Samokhin Band, Tatiana Okupnik, 5000Lat, The Lucyan Band.
Kontraktowy Band Leader w Europa Park Circus Show Band. 
W swoim muzycznym CV ma liczne występy na statkach pasażerskich całego świata, m.in. Palazzo Munchen, Palazzo Amsterdam, Palazzo Basel, Palazzo Zurich.