Fotografia Ślubna – Paweł Traczyk
 
Paweł jest fotografem z olbrzymim doświadczeniem. Ponad 10 lat na rynku, indywidualne podejście do klienta, doskonały warsztat i piękne wyczucie estetyki, stawia go w pierwszym rzędzie z najlepszymi fotografami ślubnymi w naszym kraju i nie tylko.
 
Wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej w prestiżonym Wedding Photojournalist Association (WPJA) oraz Artistic Guild of the WPJA (AG|WPJA). Wykonywał zdjęcia na ślubach polskich aktorów i sportowców, a jego zdjęcia ślubne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających grup klientów.
 
Swoje usługi fotografii ślubnej świadczy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Warszawa, Kielce, Radom, Łódź, Poznać, Toruń, Gdańsk, Kraków i Lublin.
 
Poza reportażami ślubnymi wykonuje również wyjątkowo piękne sesje plenerowe, które zazwyczaj realizowane są w miejscach wspólnie ustalanych z parami. Mogą to być sesje w górach, nad morzem oraz sesje fotograficzne w dowolnych miejscach w Europie tj. Teneryfa czy Santorini.
W celu sprawdzenia poziomu artystycznego jego zdjęć, wejdźcie na jego stronę www.paweltraczyk.com.
 
Na jego blogu znajdziecie pełne reportaże ślubne, dzięki którym zobaczycie jak potrafi ułożyć miłosną historie najpiękniejszego dnia w życiu.
Jesteśmy przekonani, że wybierając Pawła na swojego fotografa ślubnego, powierzacie swoje przyszłe wspomnienia w odpowiednie ręce.
Pamiętajcie, że to od fotografa zależy, jakie momenty z tego pięknego dnia, będziecie pamiętać przez resztę swojego życia.
 
Polecamy !